Vaše postrehy a názory k našim stránkam nám prosím napište do knihy návštev. Budeme radi ak nám ich svojimi námetmi pomôžete postupne zdokonaľovať.

Vopred ďakujeme

Kniha návštěv

Dátum: 14.10.2018

Vložil: Josephvef

Titulok: Test, just a test

Hello. And Bye.

Dátum: 02.11.2018

Vložil: Stevenaidef

Titulok: Ридманга

Ребят, долго искал, где можно почитать мангу, ловите сайт [url=]myvi.gq[/url]
Пока не заблокировали в РФ!
Для всех мангатянов и анимешников!

Dátum: 13.09.2015

Vložil: Ošlejšek Bohumil.

Titulok: Žádost

Dobrý den.
Chovám také ary ararauny,ale bohužel moje samička nekrmí tak musím mladé od prvního dne dokrmovat ručně. Rozhodl jsem se pořídit si ještě jeden pár a tak Bych Vás chtěl poprosit o jednu samičku z vašeho odchovu. Jaká je cena.Děkuji Ošlejšek Bohumil.

Dátum: 05.12.2013

Vložil: Branislav

Titulok: super

Super stranka,ale treba pochvalit stavbu a trpezlivost.

Dátum: 08.10.2013

Vložil: Peto

Titulok: Vitaminy

Zdravim ake vitaminy podavate svojim operencom? :) Teda ak to neni tajomstvo. Dakujem za odpoved.

Dátum: 10.10.2013

Vložil: Robo

Titulok: Re:Vitaminy

Čo sa týka vitamínových prípravkov, tak žiadne. Denne dostávajú dve dávky kŕmenia. Prvá: ovocia alebo zelenina s granulami. Druhá (podvečer): zrninová zmes
Snažím sa im dávať denne niečo iné aby si z každej potravy vybrali potrebné látky a živiny. Už len samotné podávané granule obsahujú vitamíny, aminokyseliny a minerály, tak im nedávam nič ďalšie.

Dátum: 21.10.2013

Vložil: Peto

Titulok: Re:Re:Vitaminy

Dakujem za odpoved. Mozete mi povedat ake granule im podavate? Myslim znacku, atd... A na vasej stranke zoofood som si vsimol, ze mate novy prirastok v rodine - aru zelenu. Pridate aj na tuto stranku niake fotky?

Dátum: 04.09.2013

Vložil: eva

Titulok: ararauna

aj ja si stavam nieco podobne ako mate vi.dakujem za inspiraciu akurat budem mat menej volier 5 o rezmere 4x2m co sa tyka vnutornych a na vonkajsie si budem musiet asi trochu pockat.moje ararauny sa uz nevedia dockat a aj ja.

Dátum: 08.04.2013

Vložil: Pavol

Titulok: :D

Aj ja si tento rok idem kúpiť aru araraunu mám už aj podmienky len chcem vedie či môže byť vedľa v klietke zo žakami . :DD

Dátum: 10.01.2013

Vložil: Ľubica

Titulok: úspech chovu

Super príspevok o raste a vývoji dvoch plyšáčikov Emppu a Felixa. Nech rastú aj naďalej do veľkosti, krásy a hlavne radosti chovateľovi. Je to úspech.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>