Naša aktuálna ponuka mláďat 

Snažíme sa zabezpečiť všetko tak, aby sa obyvatelia našich voliér cítili skutočne dobre. Odmenou pre nás je, keď sa rozhodnú priviezť na svet svojich potomkov. Naše Ararauny aj Arakangy odchovávajú mláďatá pravidelne každý rok. Od roku 2023 sa k nim pridali aj naše Militarisky.
Ak máme k dispozícii voľné mláďatá, ktoré hľadajú svoj nový domov ponúkame ich záujemcom, ktorí to s ich chovom myslia vážne a dokážu im dať všetko aby sa cítili spokojne.

Ponúkame výhradne mláďaté nami odchované. U všetkých jedincov dávame robiť analýzu DNA pre zistenie pohlavia a vyšetrenia na nemoci. Ku každému zakúpenému mláďaťu dostanete autoamticky certifikát pohlavia, certifikát na testované nemoci a kúpnu zmluvu.

Pre viac informácii, aktuálnu dostupnosť mláďat alebo rezerváciu dobudúcna, nás kontaktujte prostredníctvom formulára TU. Ozveme sa Vám.

Papagáje k odberu

ARA MILITARIS - 2023

Odchov: 1    samica: 1 samec: 0 Predbežná rezervácia: 1x samica   Dátum vyliahnutia: jún 2023 Označenie: uzatvorený krúžok Odchov: ručný Určenie pohlavia: analýza DNA - certifikát Vyšetrenia chorôb /PBFD, Avian Polyomavirus/: negatívne - certifikát Cena:  dohodou  (kontaktujte nás)   Popis:  Ručne odchované mláďatá Ara Vojenská (Militaris). Mláďa nie je ešte k dispozícii - možnosť predbežnej rezervácie.
>

ARA ARAKANGA - 2023

Odchov: 2    samica: 2 samec: 0 K odberu: 1x samica   Dátum vyliahnutia: apríl 2023 Označenie: uzatvorený krúžok Odchov: ručný Určenie pohlavia: analýza DNA - certifikát Vyšetrenia chorôb /PBFD, Avian Polyomavirus/: negatívne - certifikát Cena:  2.700 €  (kontaktujte nás) - PREDANÉ! ďalšie mláďatá budú k dispozícii za 3 mesiace (2.500 - 2.800 €, podľa vyfarbenia a pohlavia) - možnosť rezervácie.     Popis:  Ručne odchované mláďatá Ara Arakanga (Macao) - mexická forma. Nádherné vyfarbenie. 100% stav. Vhodné...
>

ARA ARARAUNA - 2023

Odchov: 2    samica: 1 samec: 1 K odberu: 1x samec / 1x samica   Dátum vyliahnutia: apríl 2023 Označenie: uzatvorený krúžok Odchov: pod rodičmi Určenie pohlavia: analýza DNA - certifikát Vyšetrenia chorôb /PBFD, Avian Polyomavirus/: negatívne - certifikát Cena:  1.000 €  (kontaktujte nás)     Popis:  Mláďatá sú odchované pod rodičmi až do opustenia búdky a osamostatnenia. Ideálne do chovu. Aklimatizované a adaptované na prostredie. Prijímajú všetku podávanú stravu: ovocie, zeleninu, orechy,...
>

Ara Ararauna - 2022

Odchov: 3    samica: 1 samec: 2 K odberu: 2x samec   Dátum vyliahnutia: júl 2022 Označenie: uzatvorený krúžok Odchov: pod rodičmi Určenie pohlavia: analýza DNA - certifikát Vyšetrenia chorôb /PBFD, Avian Polyomavirus/: negatívne - certifikát Cena:  1000 €  (kontaktujte nás)   Popis:  Mláďatá sú odchované pod rodičmi až do opustenia búdky a osamostatnenia. Ideálne do chovu. Aklimatizované a adaptované na prostredie. Prijímajú všetku podávanú stravu: ovocie, zeleninu, orechy, zrninové zmesy a...
>